KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7753683

nr 775 3683

Lennart Iverus

(1930-2012), Sverige

Tusch, Lennart Iverus, signerad 1973bm: 47x56

Lennart Iverus, svensk bildkonstnär född 1930, död 2012.

måndag 3 september 2012
kl 17:58:55

Lennart Iverus

Läs mer om Lennart Iverus